KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16041012
nr 1604 1012
Anders Österlin
(1926-2011), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad 1978. Olja på pannå, bildmått: 10x10 cm, yttermått inklusive ram: 17x17 cm
Anders Österlin, svensk bildkonstnär född 1926, död 2011.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 mars 2024
kl 20:17:32
11/3 19:38:12
Anders Österlin
Läs mer om Anders Österlin